تلفن 03153292222  تلگرام Eitaa گوگل مپ Instagram

معارفه رسمی آقای دکتر فرید نعیمی

کد : 133

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا معرفی شد
مراسم تکریم دکتر علی شریف‌زاده و معارفه دکتر فرید نعیمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه‌های استان و مسئولان ادارات شهرستان شهرضا برگزار شد.
دکتر احمد آذین سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در این مراسم ضمن تبریک گرامیداشت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی ایران گفت: اگر انقلاب اسلامی مردم ایران را با انقلاب‌های فراوانی که در جهان اتفاق افتاده است مقایسه کنیم، متوجه می‌شویم با هیچ کدام از آن‌ها به اندازه انقلاب اسلامی ما از طرف دشمنان، مقابله نشده است و این نشان از عظمت، بزرگی و تاثیرگذاری بی‌نظیر انقلاب اسلامی ایران، در جهان امروز دارد.
دکتر احمد آذین شعار راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی را "همه با هم به پیشرفت و تعالی دانشگاه بیاندیشیم" دانست و افزود: عصر ما، عصر دانایی و توانایی است و دانشگاه‌ها پیش‌ران این حرکت بزرگ علمی هستند؛ دانشگاه‌ها حلقه‌ای مهم از فرآیندی هستند که می‌توانند دانایی را به توانایی و علم را به ثروت تبدیل کنند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا نیز با دارا بودن امکانات پیشرفته آزمایشگاهی و کارگاهی و اعضای هیات علمی با تجربه و کارکنان پر تلاش، این پتانسیل و توانایی را دارد.
وی خاطرنشان کرد: اگر به منظومه فکری مقام معظم رهبری توجه کنیم در این منظومه موضوعاتی مانند جهاد علمی، ارتباط صنعت با دانشگاه، اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی زندگی ایرانی، اسلامی، جنبش نرم‌افزاری و اقتصاد دانش‌بنیان نهفته است که وظیفه دانشگاه‌ها  است تا این موضوعات را احصا و با خرد جمعی برای حصول نتیجه، پیگیری کنند.
آذین افزود: شهرضا به عنوان شهر شهیدپرور و شهر سرداران بزرگی چون شهید همت وشهید حیدرپور و نیز سرزمین بزرگان، شایستگی برخورداری از دانشگاهی مطرح در همه زمینه‌ها را دارد.
حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: شهرضا خاستگاه علما، عرفا، حکما، شهدا و اندیشمندان بزرگی است که مایه فخر و مباهات شهرستان، استان و این مرز و بوم هستند؛ بزرگانی که مانند ستارگانی در آسمان ایران زمین می‌درخشند.
حجت‌الاسلام حیدری افزود: در فضای مقدس جمهوری اسلامی و ساختار امت و امامت، هیچ شانیتی برای هیچ مدیر، رییس، وکیل و یا وزیری وجود ندارد مگر شان خدمتگزاری به مردم و برای افرادی نیز که منصوب می‌شوند، افتخاری بالاتر از خدمتگزاری نیست.
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا نیز در مراسم معارفه خود گفت: دانشگاه محلی است که نه تنها چگونگی ‌ها را می‌آموزد بلکه به چراها هم جواب می‌دهد.
دکتر فرید نعیمی خاطرنشان کرد: دین و مذهب ما مبتنی بر بینش، عقلانیت، استدلال و برهان است و دانشگاه محلی است برای یافتن برهان و استدلال و تمرین عقلانیت.
وی افزود: سیاست‌های پیش روی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا مبتنی بر سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی است و از این‌رو، در حوزه آموزش، کیفی سازی، در حوزه پژوهش، تبدیل علم به ثروت بر مبنای اقتصاد دانش‌بنیان و در حوزه فرهنگی و دانشجویی، تکیه بر ارزش‎های دینی و انقلابی و در حوزه اداری مالی، کاهش هزینه‌های جاری و ایجاد شرایط پایدار و مطلوب را در دستور کار داریم.
حجه الاسلام سیف اله یعقوبی نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شهرضا،سید مسعود میرشجاعی مسئول دفتر نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ، محمد حسین داراب سرپرست فرمانداری شهرضا ،دکتر پیام نجفی سرپرست دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان ، دکتر مسعود جعفری نژاد دبیر شورای راهبردی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان،دکتر فرهاد مصری نژاد نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکل ها ، دکتر باقری رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاهه و مراکز آموزش عالی استان اصفهان و جمعی از روسای واحد های دانشگاهی استان ،کارکنان واحد ، اعضای هیات علمی و دانشجویان در این مراسم حضور داشتند.
روابط عمومی دانشگاه

 


تصاویر مربوطه
Phoenix:تصویر0 از 19تصویرPhoenix:تصویر1 از 19تصویرPhoenix:تصویر2 از 19تصویرPhoenix:تصویر3 از 19تصویرPhoenix:تصویر4 از 19تصویرPhoenix:تصویر5 از 19تصویرPhoenix:تصویر6 از 19تصویرPhoenix:تصویر7 از 19تصویرPhoenix:تصویر8 از 19تصویرPhoenix:تصویر9 از 19تصویرPhoenix:تصویر10 از 19تصویرPhoenix:تصویر11 از 19تصویرPhoenix:تصویر12 از 19تصویرPhoenix:تصویر13 از 19تصویرPhoenix:تصویر14 از 19تصویرPhoenix:تصویر15 از 19تصویرPhoenix:تصویر16 از 19تصویرPhoenix:تصویر17 از 19تصویرPhoenix:تصویر18 از 19تصویر
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا می باشد